ניקוי פאנלים סולאריים

חשיבות ניקוי פאנלים סולאריים במערכות סולאריות

ניקוי פאנלים סולאריים במערכות סולאריות חיוני לשם פעילות תקינה של המערכת הסולארית.
כל ייצרני המערכות הסולאריות ממליצים על שטיפת הפאנלים הסולארים על בסיס קבוע.
בשל המצאותם של הפאנלים הסולארים בחוץ ובמקום גבוה כמו גג או מתקן יעודי – לכלוך, אבק, צואת ציפורים, צואת יונים ומשקעים שונים יוצרים תווך נוסף בין קרני השמש לבין הקולטים שאמורים לספוג את קרני השמש והדבר פוגם ביעילות המערכת.
בנוסף לפגיעה ביעילות המערכת, לאורך הזמן גם מסגרת האלומיניום שסביב הזכוכית של הפאנלים הסולארים יפגעו פיזית משיתוך, קורוזיה וחלודה.

מי אנחנו?

ביצוע כל עבודות החשמל לצרכים פרטיים, עסקיים, תעשייתיים ומוסדיים בשרון בשומרון ובאזור המרכז

הדרך היעילה ביותר לניקוי פאנלים סולאריים

הדרך הטובה והיעילה ביותר לניקוי פאנלים סולאריים היא באמצעות שטיפתה במים טהורים ונקיים – מים נקיים ומטוהרים שעוברים אוסמוזה הפוכה.
הניקוי מתבצע בעזרת מברשות מיוחדות שמונעות נזקים לזכוכית.

ניקוי פאנלים סולאריים בביצוע אנשים מקצועיים

ניקוי פאנלים סולאריים חייב להתבצע בידי אנשי מקצוע מיומנים בעלי אמצעים וכלים ייעודיים לשטיפה וניקוי פאנלים סולארים שלא יגרמו נזק למערכת הסולארית.
זכותכם וחובתכם כבעלי המערכת לבדוק את ניסיונו ומקצועיותו של מי שאמור לבצע לכם ניקוי פאנלים סולאריים במערכת שלכם.

כל עובד העובד בגובה נדרש לעבור קורס להכשרה בגובה על-פי החוקים והתקנות של משרד התמ"ת, לנו יש את ההסמכות הנדרשות לעבודה בגובה.

לנו יש רקע בהתקנת מערכות סולאריות ולכן מכירים את תחום המערכות הסולאריות מצוין, נוכל לבצע בדיקה לתקינות המערכת ולפתור תקלות ובעיות במערכת הסולארית וכך תשמרו על מערכת תקינה ויעילה.

ניקוי פאנלים סולאריים – ניקוי פנלים סולריים – ניקוי פנלים סולאריים – ניקוי פאנלים סולריים ישפר את יעילות ונצילות המערכת הסולרית – הפאנלים הסולארים יחזיקו מעמד שנים רבות, יצדיקו את ההשקעה ויפיקו חשמל לאורך שנים בזכות הניקיון של המערכת הסולארית.

ליצירת קשר: 

ביצוע כל עבודות החשמל לצרכים פרטיים, עסקיים, תעשייתיים ומוסדיים בשרון בשומרון ובאזור המרכז